3/12/2013

Ice Queen / Krolowa SnieguSwoja zimową historię opowiada nam dzisiaj Bogna…

Jeżeli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać" - Walt Disney 
To, o czym marzę to poznawać świat. Odkrywać to, co dotąd nieodkryte, nieodgadnione, niezmierzone. Dzięki podróżom w moim sercu budzą się nowe pasje. To one sprawiają że patrzę na życie i ludzi z ciekawością i otwartością. 
Ludzie. Najbardziej cenię ludzi odważnych, którzy potrafią wychodzić naprzód poza ogólnie przyjęte ramy. Urzekają mnie historie o ludziach silnych. Dają mi one mnóstwo motywacji i sprawiają, że odnajduję tę siłę w sobie. 


Życiu z reguły mówię: „TAK”. Stawiam na spontaniczność, otwartość i ciągły rozwój. Jestem szczęśliwa mając cel, do którego się nieustannie przybliżam. 
Często robię „za dużo” na raz podejmując się wielu zadań i zobowiązań. Ale paradoksalnie, to właśnie życie w biegu daje mi ogromną siłę i energię by tworzyć kolejne projekty. Im więcej uda się
ich zrealizować, tym większa szansa na spełnienie. 
Interesowałam się tysiącem dziedzin. Każda z nich coś mi dała i wpłynęła w znaczący sposób na mój światopogląd, pomagając ustalić system wartości i kreując to, kim jestem teraz. 


Bardzo wiele uwagi przykładam do uczuć innych osób, zupełnie odwrotnie niż Królowa Śniegu. Zależy mi na tym, aby innym było ze mną dobrze, niezależnie od okoliczności.Ulubione chwile w życiu to kiedy czuję, że żyję w filmie. W innej rzeczywistości. Mimo że odległej, to sprawiającej, że najbardziej czuję sie sobą. 


Gdansk, 2012 Projekt 35 ©

Krolowa Sniegu: Bogna
Zdjęcia: Marta z Betelgeze Wirtualnie
Sukienka: 
- tiule/spodnica genialna Kasia z pracowni Yasmine
- góra kostiumu - wyporzyczalnia www.przebrani.pl  która polecamy i pozdrawiamy!
Makijaż: Gosia
Tekst: Lucy MAy

2 komentarze: